НОВИНИ САЙТУ

Безкоштовний вебінар для промисловців на тему антикризисного управління промисловим виробництвом в рамках всесвітнього економічного спаду
Юридична компанія SBSB проводить онлайн вебінари для бізнесу
Для малого і середнього бізнесу запустили безкоштовну платформу з юридичної підтримки.
Київська торгово-промислова палата запрошує долучитись до напрацювання першочергових пропозицій, спрямованих на створення сприятливих умов у період дії режиму надзвичайної ситуації та наступні періоди для відновлення макроекономічної ситуації в Україні.
Український виробник інформує про виготовлення в м. Житомир готових споруд житлового та комерційного призначення європейського стандарту каркасно-дерев'яного домобудівництва
Київський міський центр зайнятості інформує про нову фінансову підтримку для роботодавців у вигляді допомоги по частковому безробіттю.
З метою зменшення негативного впливу на малий та середній бізнес на період карантину на території міста Києва, міська влада відновлює співпрацю з Фондом розвитку підприємництва (колишнім Німецько-українським фондом).
У 2020 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»
До уваги керівників промислових підприємств, установ та організацій м. Києва, які планували 1 - 2 квітня 2020р. взяти участь у Форумі ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».
Шановні власники нового типу 3D принтеру, сподіваємося, ця практична інформація зацікавить вас і буде використана для захисту медиків від короновірусу.
Сторінка 1 з 16 (155 рядків)Попередня1234567141516Наступний