Версія для друку

ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МЕРИДІАН" ІМ.С.П.КОРОЛЬОВА
Код ЄДРПОУ: 14312973
Скорочена назва: ВАТ "МЕРИДІАН" ІМ.С.П.КОРОЛЬОВА

Район: СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ
Юридична адреса: Гавела Вацлава бульвар, 8
Фактична адреса: 03124, м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 8

Телефон: (044) 408-59-11
Факс: (044) 454-13-56
Веб-сайт: http://www.merydian.kiev.ua
E-mail: procenko@merydian.kiev.ua

Керівник: Голова правління ПРОЦЕНКО В'ЯЧЕСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Тел.: (044) 408-59-11

Головний інженер: Колумбет Валентин Олексійович
Тел.: (044) 594-29-45, 408-35-11

Головний бухгалтер: Нескоромова Ірина Миколаївна
Тел.: (044) 408-85-36

Вид промислової діяльності: Виробництво комп'ютерів, електронної та оптичної продукції

Види економічної діяльності за КВЕД - 2010: 26.51 Виробництво інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації
25.50 Кування, пресування, штампування, профілювання; порошкова металургія
25.61 Оброблення металів та нанесення покриття на метали
30.30 Виробництво повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устатковання
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
72.19 Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук
82.30 Організування конгресів і торговельних виставок

Форма власності: Приватна власність
Організаційно-правова форма господарювання за КОПФГ: Відкрите акціонерне товариство
Орган державного управління за КОДУ (підпорядкованість): Державний концерн "Укроборонпром"

Рік заснування: 1953

ВАТ “Меридіан” ім. С. П. Корольова - сучасне багатопрофільне підприємство, що спеціалізується на розробці і серійному виробництві: • складної електро- та радіовимірювальної апаратури (частотомірів, аналізаторів спектру, генераторів сигналів і синтезаторів частоти, вимірювачів нелінійних спотворень, лічильників електроенергії); • пристроїв для інформаційно-комунікаційних технологій (телетюнерів, ідентифікаторів і аутентифікатор користувачів ПК); • засобів моніторингу наземних об'єктів і контролю навколишнього середовища (безпілотних авіаційних комплексів, анемометрів, дозиметрів, радіометрів); • товарів народного споживання (радіоприймачів, індукційних плит, опалювальних котлів); • деталей і вузлів механічного та каркасно-штампувального виробництва, деталей з пластмасс та надає послуги: - покриття гальванохімічні, лакофарбові та дорогоцінними металами, трафаретний і тамподрук, ін.; - проектування і виготовлення інструменту та оснастки; - випробування електронної та радіометричної апаратури; - організація конференцій, семінарів, участі у виставкових заходах; - транспортування.
x
ЗнайтиОчистити
ВИРОБИ ІНШІ З ПЛАСТМАС (УКЛЮЧАЮЧИ ПРИСТРОЇ ДЛЯ СТОМІЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ)
Виготовлення виробів масою до 1,0 кг з пластику АБС, полістиролів, поліетиленів, поліпропіленів і поліамідів на термопластавтоматах з об'ємом впорскування до 1400 куб.см і зусиллям замикання до 350 т.

ПОСЛУГИ З ФОРМУВАННЯ МЕТАЛУ ІНШІ
Розробка і виробництво штампів, ливарних форм, пресс-форм, вставок матриць, інструменту і оснастки

ПОСЛУГИ З НАНЕСЕННЯ МЕТАЛЕВИХ ПОКРИТТІВ НА МЕТАЛИ
Електролітичне цинкування металовиробів, деталей і вузлів довжиною до 1,5 м з наступною райдужною або блакитною пасивацією,відповідно до вимог DIN EN12329; багатошарове захисно-декоративне покриття сталевих деталей «мідь-нікель-хром» з попереднім шліфуванням і поліруванням поверхні; відновлення покриття кородованих деталей і вузлів «ретро» автомобілів; тверде товстошарове хромування сталевих деталей довжиною до 1,0 м; хромування складнопрофілірованних прессформ із застосуванням додаткових анодів; покриття сплавом «олово-кадмій» сталевих, алюмінієвих і мідних деталей; хімічне нікелювання алюмінієвих, мідних і сталевих деталей; хімічне оксидування (вороніння) сталевих деталей; електрохімічне оксидування (анодування) алюмінієвих деталей з фарбуванням плівки барвниками; хімічне оксидування (хім. окс. фтор) алюмінієвих деталей

ДЕТАЛІ З МЕТАЛУ, В Т.Ч. ДЛЯ ЕЛЕКТРОНАВАНТАЖУВАЧІВ ТА ГАЛЬМІВНИХ СИСТЕМ
Виробництво деталей з металу, зокрема методами: - лазерного різання, від 0.5 до 16 мм; - холодного штампування, до 12 мм; - зварювання, всіх видів і типів; - порубки металу товщиною до 13 мм і шириною до 3150 мм; - механічної обробки на верстаті з ЧПУ та ін .; - токарної обробки; - фрезерування; - шліфування та полірування дрібних деталей.

МИША ОПТИЧНА ПЕРСОНАЛІЗОВАНА МОП-3 РІДЕР BIK
Пристрої призначені для роботи з ПК і реалізують однозначну ідентифікацію та аутентифікацію користувача, персоналізацію комп’ютерної техніки шляхом зчитування кодової комбінації з ключа ВІК. Рідер ВІК виконаний вбудованим у мишу МОП-3 та як самостійний пристрій. Ключ BIK складається з 14 сегментів з кодовими отворами, які, обертаючись вручну незалежно один від одного, формують 14-розрядну кодову комбінацію. Кількість розрядів комбінації можна збільшити повторним введенням перекодованого ключа у рідер. Спеціальне програмне забезпечення входить до комплекту поставки.

ПРИЙМАЧІ РАДІОМОВНІ "МЕРИДІАН РП-271", "МЕРИДІАН РП-272"
Діапазони: РП-271: УКХ1 (65,8-74 МГц), УКХ2 (87,5-108 МГц); РП-272: УКХ (65,8-108,0 МГц), КХ1 (15,0-15,8 МГц), КХ2 (9,4-9,9 МГц). Висока чутливість дозволяє приймати радіостанції на відстані до 150 км. Мають цифрову шкалу, годинник і таймер включення.

РАДІОПРИЙМАЧ СУВЕНІРНИЙ "МЕРИДІАН"
Діапазон УКХ2 (87,5-108,0 МГц). Оригінальний дизайн. Широка гама кольорових виконань.

ГУЧНОМОВЕЦЬ АБОНЕНТСЬКИЙ "МЕРИДІАН"
Призначений для прийому програм проводового радіомовлення. Може використовуватися у настільному варіанті або розміщуватися безпосередньо на розетці мережі радіомовлення.

ТЕЛЕТЮНЕР DVB-T "МЕРИДІАН" ТТЦ-101
Призначений для прийому програм телевізійних станцій стандарту DVB-T форматів MPEG-2 та MPEG-4 стандартної чіткості. Має широкий набір сервісних функцій. Діапазони 174-230 МГц та 470-862 МГц.

АНЕМОМЕТР МАРК-60
Призначений для вимірювання швидкості (1-60 м/с) та напрямку приземного вітру, автономно або в складі автоматичної метеостанції. Може комплектуватися засобами управління і відображення інформації, а також метеорологічною щоглою. Побудований на датчиках традиційного типу – флюгері і чашковому колесі. Оснащений системою обігріву датчиків для роботи в кліматичних зонах з підвищеною вірогідністю зледеніння.

ДОЗІМЕТРИ-РАДІОМЕТРИ МКС-01, -02, -03, -04 "ПРИП'ЯТЬ"
Прилади призначені для вимірювання: - амбієнтного еквіваленту дози (АЕД) і потужності амбієнтного еквіваленту дози (ПАЕД) гамма-випромінювання, - поверхневої густини потоку бета-випромінювання, - питомої (об'ємної) активності по радіонукліду цезий-137 в рідких і сипучих речовинах, продуктах харчування, а також для попередження користувача про можливу шкоду для здоров'я шляхом сигналізаціії та індикації порогу ПАЕД, накопиченої АЕД. МКС-03 та МКС-04 дозволяють складати карти радіаційного забруднення місцевосці за допомогою вбудованого модуля GPS.

ВИМІРЮВАЧІ ПОТУЖНОСТІ ДОЗИ ДМГ-5, ИМД-5
Призначені для вимірювання потужності поглиненої дози гамма-випромінювання. Крім того, ИМД-5 здатний виявляти бета-випромінювання.

РАДІОМЕТР БЕТА-ГАММА ВИПРОМІНЮВАННЯ РКС-20.03 "ПРИП'ЯТЬ"
Призначений для контролю радіаційної обстановки в місцях мешкання і виробничої діяльності населення, а також контролю наявності радіоактивних речовин в продуктах харчування і пробах зовнішнього середовища, інших рідких і сипучих речовинах. Радіометр вимірює: • потужність експозиційної дози гамма- і рентгенівського випромінювань; • потужність еквівалентної дози гамма- і рентгенівського випромінювань; • щільність потоку бета-часток; • питому активність нуклідів у продуктах харчування, рідких і сипучих речовинах.

ГЕНЕРАТОР СИГНАЛІВ Г3-129 ВИМІРЮВАЧ НЕЛІНІЙНИХ СПОТВОРЕНЬ С6-15
Комплект приладів призначений для вимірювання параметрів звукової апаратури (підсилювачів, програвачів та ін.) при її розробці, виробництві та експлуатації

ГЕНЕРАТОР СИГНАЛІВ UA Г4-301 ТА ПІДСИЛЮВАЧ ПОТУЖНОСТІ UA У6-2000
Генератор призначений для генерування високостабільних по частоті і потужності сигналів в діапазоні частот 0,1-1200 МГц, в режимах немодульованих коливань, амплітудної, частотної та імпульсної модуляції (внутрішньої та зовнішньої). Підсилювач призначений для підсилення потужності сигналів в діапазоні 0,1-2000 МГц.

ПЕРЕСУВНА ЛАБОРАТОРІЯ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ
Призначена для повірки засобів вимірювання у місцях їхньої експлуатації. Функціонально складається з двох пересувних комплектів УА2-4/А і УА2-4/Б, розгорнутих на базі кузовів-фургонів повнопривідного автомобіля КрАЗ. ПЛВТ УА2-4/А здійснює метрологічне обслуговування засобів вимірювання радіотехнічних величин, ПЛВТ УА2-4/Б здійснює метрологічне обслуговування засобів вимірювання електричних і неелектричних величин повного спектра. Лабораторія оснащена системами життєзабезпечення, у тому числі забезпечення теплового режиму (кондиціювання, опалення, вентиляція), що дозволяють підтримувати в салоні кузова-фургона температуру (20±5)°С у діапазоні температур навколишнього повітря від мінус 30°С до +40°С.

РЕЄСТРАТОР ЯКОСТІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ РЕ-01
Реєстратор призначений для: - реєстрації та зберігання оперативної інформації про параметри електричної енергії в мережах енергопостачання загального призначення однофазного змінного струму з номінальною напругою 220 В і частотою 50 Гц; - програмної обробки й аналізу зібраної інформації , видачі інформації у вигляді текстових повідомлень, графіків, таблиць на екран персонального комп’ютера ; - видачі протоколу відповідності показників якості електричної енергії нормам ГОСТ 13109. Результати вимірювань можуть бути використані для моніторингу проблем з енергопостачанням в окремо взятій квартирі.

ПРИЛАДИ СЛУЖБИ ЄДИНОГО ЧАСУ
Приймач сигналів часу Ч7-13 - для прийому сигналів точного часу Синхронометр кварцевий Ч7-37 - для формування шкал часу і визначення з високою точністю моментів подій в реальному масштабі часу Приймач-компаратор Ч7-38 - для визначення відхилення частоти кварцових або атомних мір частоти стосовно частоти сигналів зразкових (еталонних) частот, переданих радіостанціями Компаратор частотний Ч7-39 - для вимірювання дійсного значення і відхилення частоти, спектральної густини потужності фазових шумів синусоїдних сигналів Стандарт частоти і часу СЧВ-74 - високостабільне джерело сигналу для повірки опорних генераторів, а також для зберігання шкал часу

СИНТЕЗАТОРИ ЧАСТОТИ РЧ6-01...РЧ6-05 ГЕНЕРАТОРИ СИГНАЛІВ ВИСОКОЧАСТОТНІ РГ4-02...РГ4-09
РЧ6 - для генерування високостабільних за частотою електричних сигналів і каліброваних за потужністю електричних коливань (діапазони 1070-4000 МГц, 4000-8150 МГц, 8150-17850 МГц, 0,01-110 МГц, 0,3-1200 МГц) РГ4 - джерела НВЧ коливань з некаліброваним за потужністю виходом (кожна модифікація приладу працює на своїй ділянці діапазону від 0,01 МГц до 17850 МГц)

БЛОК ЖИВЛЕННЯ БПР-2
Призначений для живлення різноманітних радіо і електропристроїв стабілізованою напругою (0,1-30 В) і струмом (0-5 А). Може використовуватися для лабораторних досліджень, ремонту, обслуговування радіоапаратури, а також для заряду акумуляторів.

ЧАСТОТОМІРИ Ч3-63/1, Ч3-64/1 ТА БЛОК ПЕРЕТВОРЕННЯ ЧАСТОТИ АВТОМАТИЧНИЙ ЯЗЧ-175/1
Призначені для вимірювання частоти і періоду синусоїдних сигналів, частоти повторення (або несучої) і періоду імпульсних сигналів, тривалості імпульсів, відношення частот електричних сигналів, рахування числа (підсумовування) електричних коливань в діапазонах частот: Ч3-63/1: 0,1 Гц - 1,5 ГГц (синусоїдні), 0,1 Гц -0,2 ГГц (імпульсні) Ч3-64/1: 5 кГц - 1,5 ГГц (неперевні гармонічні), 0,1-1,5 ГГц (імпульсні, несуча частота) Змінний блок ЯЗЧ-175/1 працює з частотоміром Ч3-64/1, дозволяючи останньому вимірювати вказані параметри в діапазоні частот 1,5-18 ГГц.

АНАЛІЗАТОР СПЕКТРУ С4-60
Призначений для аналізу спектру періодичних сигналів і стаціонарних шумів в діапазоні частот 0,01-39,6 ГГц.

ВИМІРЮВАЧІ НЕЛІНІЙНИХ СПОТВОРЕНЬ С6-11, СК6-13
Призначені для вимірювання коефіцієнта гармонік (Кг), середньоквадратичного значення напруги, частоти.

ПЕРЕНОСНИЙ КОМПЛЕКТ ПОВІРОЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ПКПО
Є переносним робочим еталоном для повірки як в лабораторних, так і в польових умовах без демонтажу електровимірювальних приладів постійного і змінного струму, вимірювання опору постійному струму класу точності 1,0 і нижче

ЧАСТОТОМІРИ UA Ч3-63/3, UA Ч3-64/2, UA Ч3-79М, UA Ч3-101
Прилади призначені для вимірювання частоти сигналів у діапазонах: UA Ч3-63/3: 0,1 Гц - 3,2 ГГц (синусоїдні), 0,1 Гц - 200 МГц (імпульсні, частота повторення); UA Ч3-64/2: 0,005 Гц - 1,5 ГГц (синусоїдні), 0,1-1,5 ГГц (імпульсні, несуча частота); UA Ч3-79М: 10 Гц - 18 ГГц (неперевні гармонічні), UA Ч3-101: 10 Гц - 40 ГГц (неперервні гармонічні). Також UA Ч3-63/3 та UA Ч3-64/2 вимірюють період синусоїдальних і період повторення імпульсних сигналів, тривалість імпульсів, відношення частот двох електричних сигналів, підсумовування електричних сигналів.

ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЕЛЕКТРОННІ ОДНОФАЗНІ "МЕРИДІАН" СОЭ-1... (В Т.Ч. БАГАТОТАРИФНІ)
Призначені для обліку активної електричної енергії в однофазних мережах змінного струму і мають клас точності 1,0. Випускаються модифікації як з електромеханічним, так і з рідкокристалічним індикатором на номінальний (максимальний) струм 10 (50), 5 (50), 5 (60), 5 (100) ампер, а також модифікації для багатотарифного обліку на струм 5 (100) ампер.

ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЕЛЕКТРОННІ ТРИФАЗНІ "МЕРИДІАН ЛТЕ-1..."
Призначені для обліку активної електричної енергії в трифазних 4-провідних мережах змінного струму і мають клас точності 1,0. Випускаються модифікації як з електромеханічним, так і з рідкокристалічним індикатором на номінальний (максимальний) струм 10 (100), 5 (10), 5 (50), 5 (100), 5 (120) ампер.

БЕЗПІЛОТНИЙ АВІАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС БПАК-МП-1
Призначений для оптико-електронної розвідки, моніторингу водних та лісових масивів, нафто- і газопроводів, ЛЕП, державного кордону, здійснення аерофотозйомки, пошуково-рятувальних операцій в автоматичному, напівавтоматичному та ручному режимах. Складається з 1-3 безпілотних ЛА і наземної станції керування. Може комплектуватися різноманітним змінним цільовим навантаженням (камери, датчики) вагою до 1,5 кг та рюкзаками для перенесення. Запуск ЛА може здійснюватися з руки або з пристрою запуску, а приземлення - на парашуті або по-літаковому. Двигун ЛА - електричний. Висота польоту до 2 км, тривалість польоту - 120 хв. Радіус дії 30/50 км (з передачею/без передачі інформації).

КОТЛИ ОПАЛЮВАЛЬНІ ЕЛЕКТРОДНІ "ФОРСАЖ"
Електродні котли "Форсаж" потужністю 3, 5, 9, 15 і 25 кВт (в залежності від модифікації) призначені для обігріву житлових, побутових і виробничих приміщень з максимальним об'ємом від 100 куб.м (потужність 3 кВт) до 750 куб.м. (потужність 25 кВт) та мають ряд суттєвих переваг у порівнянні з ТЕНовими котлами.

ПЛИТИ ІНДУКЦІЙНІ: ОДНОКОНФОРОЧНА ПИ-3, ДВОКОНФОРОЧНА ПИ-4
Дозволяють готувати та розігрівати їжу швидше, економічніше та безпечніше у порівнянні із звичайними електричними та газовими плитами. Легко керуються та при знятті посуду автоматично вимикаються. Двоконфорочна плита ПИ-4 має можливість вбудовування в кухонні меблі та 6 програм приготування їжі.

ПАРА ТА ВОДА ГАРЯЧА


ТЕПЛОЕНЕРГІЯ, ВИРОБЛЕНА І ВІДПУЩЕНА КОТЕЛЬНИМИ


ТЕПЛОЕНЕРГІЯ, ВИРОБЛЕНА І ВІДПУЩЕНА КОТЕЛЬНИМИ ТА ОКРЕМИМИ КОТЛАМИ


ОРЕНДА ОФІСНИХ, СКЛАДСЬКИХ ТА ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ, А ТАКОЖ ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СЕМІНАРІВ І КОНФЕРЕНЦІЙ
Площа виробничих і складських приміщень - до 700 кв.м., приміщень для організації семінарів і конференцій - 240 і 90 кв.м

ОРГАНІЗАЦІЯ УЧАСТІ І ВІДВІДУВАННЯ МІЖНАРОДНИХ ВИСТАВОК В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ, ДІЛОВИХ ПОЇЗДОК
- Сприяння в отриманні запрошення та візи; - Бронювання та придбання авіа, залізничних, автобусних квитків; - Забезпечення житлом в готелі або приватному секторі; - Транспортне обслуговування на місці перебування; - Придбання вхідних квитків на виставку; - Замовлення виставкової площі; - Будівництво стенда; - Оренда виставкового обладнання; - Реклама компанії під час виставки; - Послуги перекладача, гіда; - Організація ділових зустрічей, презентацій, конференцій; - Організація культурної програми та екскурсійного обслуговування.

x
ЗнайтиОчистити
Назва продукції 
Додаткова інформація 
Дата останнього коригування 
   
Немає даних для відображення...
x
ЗнайтиОчистити
Назва технологічного процесу/обладнання (За зростанням)
Дата останнього коригування 
  
Немає даних для відображення...
x
ЗнайтиОчистити
Назва 
Стислий опис 
Фактори, що стримують створення власного виробництва 
Порівняння з аналогами, що імпортуються 
   
Немає даних для відображення...
Немає даних для відображення