Авторизація користувача
Всеукраїнський конкурс "Винахід року"
12.12.2016 11:17


З метою популяризації винахідницької діяльності серед широких верств вітчизняної науково-технічної громадськості, а також виявлення перспективних розробок для привернення до них уваги вітчизняних і закордонних інвесторів та виробників, Державне підприємство "Український інститут інтелектуальної власності" (Укрпатент) оголошує конкурс "Винахід року".

До участі у конкурсі запрошуються підприємства, установи та організації м. Києва, а також індивідуальні винахідники і розробники.

Детальна інформація про умови участі у Конкурсі, правила підготовки матеріалів, тощо - доступні за посиланням.

ІНШІ НОВИНИ
20-21 квітня 2017 року відбудеться Всеукраїнська Насосна Конференція, організатором якої є Компанія «ЕНЕРГІЯ ВОДИ».
В рамках реалізації програми співробітництва України та Республіки Корея, в період з 09.04.2017 по 14.04.2017 відбудеться закордонний візит української делегації
За інформацією Посольства України в Об'єднаних Арабських Еміратах, у період з 2 по 4 квітня 2017 p., у м. Дубай, Об'єднані Арабські Емірати, заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі (www.аimcongress.com/en). Темою цьогорічного форуму визначено "Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку"
Департамент промисловості та розвитку підприємництва інформує про початок прийому заявок від столичних підприємств-експортерів на участь у конкурсі "Кращий експортер року".
Інформуємо, що у 2016 році засновано премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України - міста-героя Києва. Щорічно до Дня молоді буде присуджуватися 100 премій розміром 3000 грн. кожна громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано у місті Києві
ІС «ПРОМИСЛОВІСТЬ І НАУКА КИЄВА» © 2017 КНДУ «НДІРоМ»