Авторизація користувача
Всеукраїнський конкурс "Винахід року"

12.12.2016 11:17

З метою популяризації винахідницької діяльності серед широких верств вітчизняної науково-технічної громадськості, а також виявлення перспективних розробок для привернення до них уваги вітчизняних і закордонних інвесторів та виробників, Державне підприємство "Український інститут інтелектуальної власності" (Укрпатент) оголошує конкурс "Винахід року".

До участі у конкурсі запрошуються підприємства, установи та організації м. Києва, а також індивідуальні винахідники і розробники.

Детальна інформація про умови участі у Конкурсі, правила підготовки матеріалів, тощо - доступні за посиланням.

ІНШІ НОВИНИ
Український союз промисловців і підприємців інформує, що 3-5 березня 2017 року на території Міжнародного виставкового центру
Всеіндійська асоціація промисловості запрошує взяти участь у 6-му Міжнародному економічному саміті, який проходитиме у березні 2017 року.
16 лютого 2017 року на промисловому підприємстві ПрАТ «Новий друк» за адресою: провулок Гната Хоткевича, 3Б, відбулося засідання Президії ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва.
Офіс з Просування Експорту спільно з Посольством України в Королівстві Швеція та Business Sweden організовує Українську торгову місію до Стокгольму (Швеція), яка відбудеться 20-22 березня 2017 року
Відбулося перше засідання організаційного комітету з питань проведення виставки-презентації промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві».
ІС «ПРОМИСЛОВІСТЬ І НАУКА КИЄВА» © 2017 КНДУ «НДІРоМ»